.

.

Вклучен Е Автоматизиран Кертриџ За Стартер За Ламинатор Без Торбичка Фотон -

Вклучен Е Автоматизиран Кертриџ За Стартер За Ламинатор Без Торбичка Фотон -

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Gbc Фотон 30 Автоматизиран Кертриџ За Стартер За Ламинатор Без Торбички, Вклучен Ролна Ламинатори земете практичен пристап кон ламиниране. Фотон 30 се храни, ламинати и облоги автоматски, давајќи ви време за повеќе задачи на други проекти. Ставете документи во фиоката, притиснете стартувај и одиме подалеку. Автоматски ќе започне откако ќе се загрее. Плус, нашите филмски касети од 3-5 милиони се автоматско навојување за вчитување филм без стрес. Создадете совршено ламинирани документи без торбичка. Со 3 различни опции за режим, можете да ламинирате страници со големина на букви, преголеми документи и непарни форми. Вчитајте до 30 листови со големина на букви во Автоматскиот Фидер. Ламинат до 230 документи по филм кертриџ. Сензорот го контролира растојанието за да го минимизира отпадот од филмот и да спречи метеж.

За стоката

Слична стока во категоријата