.

.

Окума Мртво Око 1-Парче Телескопски Средно Тролање Прачка, 7'10

Окума Мртво Око 1-Парче Телескопски Средно Тролање Прачка, 7'10

DEN 1119.20

Износот
Това е достапна

Заоблен пластичен кревет за мачки и мали кучиња, со специјални процепи за да се овозможи воздушен премин и гумени стапала против лизгање. Перницата е достапна како опционална. Сиеста Делукс кревети се достапни во различни големини и бои.Робусна пластика, Опремена со потпирач за глава,Перфорирано дно за правилна вентилација,стапала Против лизгање кои обезбедуваат голема стабилност,може да се совпаднат со Опуштете се 45/2 за поголема удобност. Тубуларна стакло празно. Пиштол чад нерѓосувачки челик водич рамки со полиран титаниум оксид инсерти. Водичи : 9 + 1 совет. Смалуваат цевка задник дел со активирањето ролна седиште. Прачка Моќ : Медиум.

За стоката

Слична стока во категоријата