.

.

Квалитетни Производи За Стрелаштво Ултра-Одмор Ловец Стрелка Одмор Капка Далеку

Квалитетни Производи За Стрелаштво Ултра-Одмор Ловец Стрелка Одмор Капка Далеку

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Квалитетот Стрелаштво Производи Стрелка Остатокот Капка далеку само паѓа надолу кога лак е отпуштен, а не кога ќе се движат вашата рака надолу. Стрелката За Стрелаштво Лесно Се прилагодува со кабелот за тајминг и стегачот или заклучувањето на кабелот и обезбедува безбедносна карактеристика за отцепување. Можете да направите вертикални, хоризонтални и претерани прилагодувања со Ултра-Одмор Ловец. Исто така, има функција за намалување на бучавата со филц со ласерско сечење и гумени амортизери. Овој одмор стрела стрела, исто така, обезбедува вкупно ограничување стрелка дури и кога имате бавно изневерување. Квалитетот Стрелаштво Производи Стрела Остатокот Капка Далеку е направен од прецизност ЦПУ алуминиум и нерѓосувачки челик со делрин компоненти да бидат издржливи и долготрајни. Ова е совршен додаток за подарок за секој стрелец ентузијаст. Понатаму, фрлачот паѓа за целосен клиренс со овој одмор со стрелки и се одликува СО vdt(технологија ЗА паѓање брзина) за поголема прецизност. Тежи .3 килограми. Вкупно ограничување на стрелките дури и при бавно изневерување. Фрлач капки далеку за вкупно флексибилни дозвола. Паѓа само кога ќе се отпушти лак, а не кога ќе се изневерите. ВДТ (Технологија За Намалување На Брзината). Лесно прилагодете го кабелот за тајминг со стегач или заклучување на кабелот. Намалување на бучавата ласерски сече чувствува и гумени амортизери. Отцепи ја безбедносната карактеристика. Вертикални, хоризонтални и претерани прилагодувања. Прецизност цпу алуминиум, нерѓосувачки челик и делрин компоненти. 90-дневна гаранција.

За стоката

Слична стока во категоријата