.

.

7 Андроид Таблет, Четири Јадро, 16gb Складирање, Микро Sd Слот, Двојна Камери, Андроид 8. Оди Издание, Сино

7 Андроид Таблет, Четири Јадро, 16gb Складирање, Микро Sd Слот, Двојна Камери, Андроид 8. Оди Издание, Сино

DEN 1663.84

Износот
Това е достапна

Истражете ја вашата креативна страна со оваа таблета ЕВО од 7 инчи. Работејќи На Андроид 8.1, ќе имате можност да ги преземете вашите омилени апликации од продавницата На Google Play. Прелистување на интернет, гледање видеа, играње игри и многу повеќе е ветре со четиријадрениот процесор на овие таблети. Без разлика дали сакате да го снимите роденденот на вашиот пријател или да направите глупаво селфи, лесно можете да го снимите сето тоа со двојната камера НА ЕВО. ОВОЈ ТАБЛЕТ EVOO доаѓа СО 16gb и микро sd слот за многу складирање. ЕВОО 7" Андроид Таблет, Четири Јадро, 16gb Складирање, Микро Sd Слот, Двојна Камери, Андроид 8.1 Оди Издание, Сина.

За стоката

Слична стока во категоријата