.

.

Јокохама Геоландар М Т Г ЛТ285 70Р 127 124К Е БВ Гума За Сите Сезони

Јокохама Геоландар М Т Г ЛТ285 70Р 127 124К Е БВ Гума За Сите Сезони

DEN 3.00

Износот
Това е достапна

За влечење без компромис, солидниот Геоландар М/Т Г003 На Јокохама е силна и издржлива лесна гума за камиони наменета за теренци, ентузијасти на отворено и сопственици на ТЕРЕНЦИ. Геоландар М/Т Г003 е специјално дизајниран со солидни технологии За Гео-Штит од обвивка до шара, цврстата конструкција на гумата вклучува повеќе странични плочи, челични ремени и целосна најлонска капа за посилна гума што обезбедува заштита дури и во најтешките услови надвор од патот, како и сите временски услови. Уживајте во подолготрајната шара благодарение на соединението со висока густина и поширокиот, порамен профил што создава исклучителни перформанси на абење. Одете силно со дробење перформанси, застрашувачки изглед и извонреден живот на шарите. Јокохама Геоландар М / Т Г003 . Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Кал Терен. Тип На Автомобил : Лесен Камион. Опсег На Оптоварување : Е (10 Слоја). Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

За стоката

Слична стока во категоријата