.

.

Шик Дома Лиа 12-Парче Цветни Утешител Во Собата, Кралицата, Црвена

Шик Дома Лиа 12-Парче Цветни Утешител Во Собата, Кралицата, Црвена

DEN 559.84

Износот
Това е достапна

Додадете модерен допир во вашата спална соба со Утешителот Лиа и јорганот поставени Од Шик Домот. Овој комплет вклучува современ утешител за цветни принтови и јорган со геометриска шема, што ви дава слобода да мешате и да одговарате како што сакате. Две уникатни украсни перници и четири дизајнерски координирани шамови го комплетираат изгледот. Со секој сет е вклучен комплет од четири парчиња лист (1 вграден лист, 1 рамен лист и 2 навлаки за перници). * Вклучува : 1 Утешител, 4 Шами, 1 Украсна Перница, 1 Извезени Украсни Перници, 1 Пинсоничен Јорган, 1 Рамен Чаршав, 1 Вграден Чаршаф, 2 Кутии За Перници • • Боја На Предметот : Розова. • Материјал : Микрофибер. • Упатства за нега : ЛУКСУЗЕН СУПЕР МЕК КАДИФЕН МИКРОФИБЕР Што Може Да се Пере Во Машина - утешителот и јорганот се направени со врвен квалитет на памук-се чувствуваат четкани микрофибер за неверојатен ноќен сон. НАДОЛУ АЛТЕРНАТИВНО ХИПОАЛЕРГИЧНО ПОЛНЕЊЕ-Овој Шик домашен утешител и јорган се направени со хипоалергично синтетичко полнење, идеално за оние со алергии. СТИЛ и УДОБНОСТ - Нашата мода напред утешител и ватенка во собата мешавини стил и функција за да ви даде најдобар изглед и најудобна постелнина. НАЈДОБРОТО од ДВАТА СВЕТА - современ удобен дизајн на цветни принтови и јорган со геометриски дезен сите Во еден сет - вклучени Се Уникатни украсни перници и координирани шамови за перници. НАПРАВЕН СО ВАС на УМ-Секој сет е направен со строга контрола на квалитетот и доаѓа со утешител со големина на кралица, јорган со големина на кралица, две украсни перници, четири шами, комплет чаршафи и две навлаки за перници.

За стоката

Слична стока во категоријата