.

.

Патување Колекција Женски Језлин Широка Ширина Лизга На Бадеми Пети Балетанки

Патување Колекција Женски Језлин Широка Ширина Лизга На Бадеми Пети Балетанки

DEN 431.68

Износот
Това е достапна

Колекцијата Jezlin d ' Orsay се одликува со прекрасна облога и вегански кожен материјал за класичен изглед. Ласкавиот бадем и исечоците од страните го прават овој стил уникатен, но разноврсен. Подножјето со широка ширина и влошката со полнење создаваат удобно вклопување. Во Колекцијата Патување, нашите рамни стилови ќе ве натераат да изгледате исто толку професионално како и шефот на работа за да имате најслатки чевли кога излегувате навечер. Висина на петицата : 1/2-инчен. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Широк. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Манжетна На Глуждот. Стил На Пети : Бадем. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Вештачки Велур. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Повик. Фустан.

За стоката

Слична стока во категоријата