.

.

Од Коте Кликнете Компактни Тампони, Супер Плус Апсорпција, Без Мирис, Брои

Од Коте Кликнете Компактни Тампони, Супер Плус Апсорпција, Без Мирис, Брои

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

Добијте заштита од целосен период со удобен компактен тампон! У Од Котекс Кликнете Супер Плус Тампоните ви овозможуваат дискретно носење во чантата или џебот. Мали по големина, но големи за заштита, овие тампони преминуваат од компактен во тампон со целосна големина во еден лесен потег. Повлечете ја долната половина од тампонот додека не го слушнете како се заклучува и потоа вметнете. Кликнете тампони се дизајнирани со мазен врв за удобно, брзо и лесно вметнување. Тампонот се шири така што сте целосно покриени за да помогнете во запирање на протекувањето. Овие тампони без мирис на супер плус апсорпција не се направени со природен гумен латекс и се без мирис. Тие апсорбираат 12-15 грама течност и се достапни и во редовни и супер апсорпции. Треба дополнително покривање? Користете У Од Котекс Едвај Таму Облоги за заштита на резервна копија. У Од Котекс Кликнете Супер Плус Тампони фати и апсорбира течност за моќна заштита на периодот во секоја насока; Дизајниран За удобност, КЛИКНЕТЕ ТАМПОНИТЕ имаат мазен врв за брзо, лесно и удобно вметнување; Тампонот Без Мирис се шири и се движи со вас за целосна покриеност, помагајќи да се спречат протекување; Мал и компактен за дискретно носење во чантата или џебот; трансформирајте се во тампон со целосна големина во еден лесен чекор; супер плус апсорпција; Поединечно завиткани; У Од Котекс женските производи сега се подобни за фса во сад; Пакувањето може да варира од прикажаната слика.

За стоката

Слична стока во категоријата