.

.

Допир На Боја Пластична Покривка За Маса, Октомври Круг, 82

Допир На Боја Пластична Покривка За Маса, Октомври Круг, 82

DEN 367.84

Износот
Това е достапна

Тон-на-тон, Нашиот Допир на колекција На Бои дава смела изјава. Форми и големини на слоеви за драматичен ефект во една нијанса. Измешајте различни бои за да го осветлите секој собир. Без разлика дали станува збор за училишни бои, корпоративни нијанси или само мешавина од случајни светла или пастели, Допир На бои ја поттикнува забавата! Допир На Боја Пластична Покривка За Маса, Октомври Круг, 82", Топла Магента, 1 Кт.

За стоката

Слична стока во категоријата