.

.

Бермудски Шорцеви Со Манжетни За Жени Ли

Бермудски Шорцеви Со Манжетни За Жени Ли

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Сонувате за вашиот следен сончев ден авантура? Бермудските Шорцеви Со Среден Пораст ли ќе бидат подготвени. Изработени од мека и растеглива мешавина од памук, тие доаѓаат украсени во целата класична финерија На Ли, вклучувајќи хардвер за лого, џеб со лопати и Легендарната лепенка за лого На Ли што означува добар стил од една милја подалеку. Манжетната со една ролна е дизајнирана со суров раб за да додаде малку дополнителен раб кога ќе се одвитка. Со редовно вклопување и силуета со среден пораст, овие шорцеви се доволно разноврсни за секоја облека што сте ја планирале оваа сезона. Материјал : 70% Памук/29% Полиестер/1% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина 4. Одговара : Редовно. Пораст И Инсем : Среден пораст; 8,5 "вметнување валани; 10" инсем одвиткани. Затворање : Копче и патент летаат. Џебови : 3 предни џебови и 2 задни џебови ги држат најважните работи . Карактеристики : Рашири тексас; појас јамки. Женски Среден Пораст Манжетни Бермуди Шорцеви Од Ли.

За стоката

Слична стока во категоријата