.

.

Отпорен на влага во Мохавк 1.32 1,88 78 мат ПВЦ и винил дрво зрна излажано кафеав даб архитектонско обликување и трим со отпорен на вода

Отпорен на влага во Мохавк 1.32 1,88 78 мат ПВЦ и винил дрво зрна излажано кафеав даб архитектонско обликување и трим со отпорен

DEN 1919.20

Износот
Това е достапна

Обезбедување на носот на винил скалило на Мохавк обезбедува готов раб за да се координира со подните облоги на скалилото. Образецот е дизајниран со издржливост да се справи со рутинскиот сообраќај на нозете по должината на работ на скалите. Ова обликување отпорен на вода може да се инсталира по скали во секоја просторија. Носот на скалите е убав, лесен за инсталирање и безбеден. Погодно е да ги завршите инсталациите на скалите. Основниот материјал винил и површинскиот материјал е високо -отпорен на абење ПВЦ, примарни апликации за луксузен винил тротоарите на Мохавк . мат низок сјај.

За стоката

Слична стока во категоријата