.

.

Војна на ѕвездите: Последниот Ѕиден Постер Џедај-Има Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Војна на ѕвездите: Последниот Ѕиден Постер Џедај-Има Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 3.00

Износот
Това е достапна

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Последниот Ѕиден Постер Џедај-Имакс е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Последниот Постер На Ѕидот Џедај-Имакс Со Дрвени Трендови На Магнетна Рамка Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

За стоката

Слична стока во категоријата