.

.

С. Патник Чемпрес Шарени 2-Парче Мали И Големи Хардсајд Фабрика Багаж Во Собата, Розова

С. Патник Чемпрес Шарени 2-Парче Мали И Големи Хардсајд Фабрика Багаж Во Собата, Розова

DEN 1.67

Износот
Това е достапна

Земете го светот со стил со овој 2-парче спинер багаж. Со шарена тврда обвивка која е и лесна и заштитна, овие куфери се движат непречено благодарение на нивните тркала за центрифугирање од 360 степени. Шарената тврда обвивка и лесниот дизајн го прават вашето патување забавно и стилски. Конструкцијата со тврда обвивка е дизајнирана да го апсорбира влијанието со свиткување. Тркалата за центрифугирање од 360 степени овозможуваат непречена и без напор мобилност. Телескопската рачка со механизам за притискање ви овозможува да ја прилагодите висината на рачката за оптимална удобност. Горните и страничните рачки за зграпчување се дизајнирани да ја намалат тежината за да помогнат да се избегнат надоместоците за прекумерна тежина. Целосна внатрешна постава карактеристики шарени патент трим. Врзете ремени помагаат да се обезбедат вашите работи. 30? Спинер Багаж : 29.5?Х х 19.5?В х 12.25?Д 9.83 фунти. 22? Спинер Багаж : 21.5?Х х 14.5?В х 9?Д 6.39 фунти.

За стоката

Слична стока во категоријата