.

.

Прогресивна Рок Гитара Библијата

Прогресивна Рок Гитара Библијата

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

(Гитара Снимени Верзии). 28 голема уметност-рок и метални мелодии во стандардна нотација и јазиче. Вклучува : Атентат * Астрономија Домин * Империја * Очи На Странец * Дух На Карелија * Тоа Може Да Се Случи * Лаванда * Среќен Човек * Пари * Споменик * Loveам На Љубовта * Приказната Во Твоите Очи * Чудна Магија * Преку Различни Очи * Вклучете Го Повторно * Шизоиден Човек Од 21 Век * Ѕидот * Прозорец * и многу повеќе. Прогресивна Рок Гитара Библијата.

За стоката

Слична стока во категоријата