.

.

Здив На Срцето-Срце Отворање Водени Медитат

Здив На Срцето-Срце Отворање Водени Медитат

DEN 0.33

Износот
Това е достапна

Добредојдовте, Јас Сум Хејли Вајсман. Мило ми е што ми се придруживте денес. За многу долго време моите водичи и љубов клиенти ме повика да се создаде срцето отворање водени медитација. Оној што ќе го опушти телото, ќе ги исчисти чакрите и ќе го отвори срцето за да го доживее дарежливиот тек на љубовта што сите го посакуваме и заслужуваме. Чест ми е што ја изнесов оваа медитација и ја споделив со вас. Исто така, ќе ме најдете како ги водам луѓето преку медитација на моето радио шоу "Благослов За Твојата Душа"; На Блогталкрадио. Здив На Срцето-Срце Отворање Водени Медитат.

За стоката

Слична стока во категоријата