.

.

Сите Повод Бруто-Жито Бургундска Полиестерска Лента, 1800 1.5

Сите Повод Бруто-Жито Бургундска Полиестерска Лента, 1800 1.5

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Џем Хартија И Плик Бруто-Зрнеста Лента се совршен избор за да додадете малку нешто дополнително на вашиот следен подарок или занает. Боите се толку живописни и доволно долга работа со неколку пати. Лента од мека ткаенина може да се користи за завиткување, украсување, врски за коса, додатоци и многу повеќе. Најдобриот дел за оваа весела забавна лента е совршен додаток на бележник, забави за забави, роденденски капи, има бескрајни намени за оваа лента. Џем Хартија И Плик Боја : Бургундија. Големина : 1,5 во х 50ид. Количина : 1/Пакување. Додадете акцент на сите ваши идни подароци, проекти и многу повеќе со оваа забавна лента. Оваа лента се тркала веднаш нагоре и лесно може да се чува до понатамошна употреба.

За стоката

Слична стока во категоријата