.

.

Тајни Богатства Краток Ракав Екипажот Вратот Графички Печатење Пижами Во Собата

Тајни Богатства Краток Ракав Екипажот Вратот Графички Печатење Пижами Во Собата

DEN 575.84

Износот
Това е достапна

Најтрендовскиот нов стил на салон во сезоната - прекрасно мекиот велосипед на Тајното Богатство краток со графичка или печатена маичка. Маичката со кратки ракави е 100% памук со паднато рамо и е малку исечена и има пространо тело за лесно вклопување. Краткиот велосипед е 88% Вискоза 7% Полиестер 5% Спандекс и има поширок појас за удобност и истегнување за удобност. Достапно ВО големини XS-S-M-L-XL-2 X-3 X. Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 5'10", Половината : 26", Биста : 33", Колковите : 36". Моделот носи Големина С.Вклучува Маица и шорцеви за велосипеди. Маица : Вратот на Екипажот; кратки ракави; кутија одговара; малку исечени; капка раменици. Велосипедски шорцеви : стил на повлекување; широк појас; тело за истегнување. Врв : 100% Памук; Шорцеви : 88% Вискоза/7% Полиестер/5% Спандекс. Машина за перење. Увезени. Женски Маици И Велосипедски Шорцеви Дневна Поставена Од Тајни Богатства.

За стоката

Слична стока во категоријата