.

.

Ханес Машки Спорт Загреан Перформанси Поло

Ханес Машки Спорт Загреан Перформанси Поло

DEN 272.00

Износот
Това е достапна

Ханес Менс Спорт Хедерд Изведба Поло Кул Комфорт} ткаенината брзо ја отстранува потта за да ве одржува поладни. Мрежестите влошки во зони со висока топлина овозможуваат испарување на потта и ладна циркулација на воздухот. Рамните шевови помагаат да се намали триењето. 3 копче плакета. 100% Полиестерски Дрес, 180 грама. ЕКИПА Скарлет хедер. Мажи. Ханес. Хенли. Краток Ракав.

За стоката

Слична стока во категоријата