.

.

ПРЕМИУМ бренд За Киоцера М3550ИДН Тонер Кертриџ

ПРЕМИУМ бренд За Киоцера М3550ИДН Тонер Кертриџ

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Ова е Компатибилен МОНОХРОМАТСКИ Тонер NXT ПРЕМИУМ бренд Тонер Кертриџ (SD ЦРН ТОНЕР) кој работи со следните печатачи / машини (FS-4200 DN, M3550 IDN). Детали за производот : Единица : ЦТГ Принос : 21,000 Тежина : 1.07 фунти Специјална Нарачка : Н Машини/Модели : КИОЦЕРА-ФС-4200ДН, М3550идн Премиум Компатибилен : - КЈОТК3122, КТ3122, 708562026826, КЈОТК3122. СТАНДАРДЕН ПРИНОС ЦРН ТОНЕР. ФС-4200ДН, М3550ИДН. Компатибилен Nxt Премиум Бренд. СТАНДАРДЕН ПРИНОС ЦРН ТОНЕР. ФС-4200ДН ; М3550ИДН. Компатибилен Nxt Премиум Бренд.

За стоката

Слична стока во категоријата