.

.

Ступел Индустрии Апстрактни Ридови Пејзажни Слоевити Ленти Сонце Сјае Графичка Уметност Млаз Црн Пловечки Платно Печатење Ѕидна Уметност, Дизајн На Ким Ален

Ступел Индустрии Апстрактни Ридови Пејзажни Слоевити Ленти Сонце Сјае Графичка Уметност Млаз Црн Пловечки Платно Печатење Ѕидна

DEN 2.00

Износот
Това е достапна

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво Со Ступел Индустрии Врамени Пловечки Платно Ѕид Декор. Нашето врвно рачно испружено платно е безбедно монтирано во цврста лесна рамка. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката на кутијата дава илузија на пловечки уметнички дела. Димензии : 16 х 1,5 х 20. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашата покачена Рамка Со Дебелина од 1,5 инчи Е совршено надополнување на Нашата Ѕидна Уметност во стилот на платно. Ние користиме само најквалитетни мастила во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно испружено преку издржлива дрвена основа, а потоа безбедно монтирано во Модерна Рамка За Кутии. Уметничкото Дело Се Однесува На : Апстрактно; Сценографија; Пејзаж; Сонце. Дизајн на Ким Ален

За стоката

Слична стока во категоријата