.

.

Skilcraft NSN 3-Прстен Врзивно Средство-Круг-Прстен-со џебови-во. Капацитет-Бело

Skilcraft NSN 3-Прстен Врзивно Средство-Круг-Прстен-со џебови-во. Капацитет-Бело

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Винилните врзива со проѕирно преклопување на предната страна, ' рбетот и задните капаци се идеални за презентации. Јасното преклопување овозможува лесно прилагодување. Три тркалезни прстени располагаат со 11 х 8-1/2 удирана хартија. Џебови од внатрешната страна на предниот и задниот капак за складирање на непропустливи и лабави хартии. Квалитетна конструкција со тешки винилни капаци се спротивставува на кинење и пукање. Ги исполнува упатствата ЗА КПГ. Бпа слободен. Вклучува лифтери. Тип На Врзивно Средство : Прстен; Стил На Врзивно Средство : Преглед; Капацитет На Големина На Врзивно Средство : 2"; Капацитет На Врзивно Средство : 375. Скилкрафт Општо-користете 3-прстен Врзивно Средство со Џеб-Буква-8,5 "Х 11" - 2 "Капацитет - 1 Секој-Бел Производ Информативен Врзивно Средство Капацитет : 2". Лист Стандард : Писмо. Големина на лист : 8 1/2" Ширина х 11 " Должина. Број На Сврзувачки Елементи : 3. Тип На Прицврстувач : Тркалезен Прстен. Локација На Џебот : Внатре Напред И Назад. Физички Карактеристики Боја : Бела. Материјал : Винил.

За стоката

Слична стока во категоријата