.

.

Ножици За Безбедност На Бебето Од Соништата

Ножици За Безбедност На Бебето Од Соништата

DEN 207.84

Износот
Това е достапна

Ножици за безбедност Dreambaby® Безбедносните Ножици имаат Заоблен врв и удобни рачки.Ноктите на бебињата растат многу брзо и важно е да ги одржувате ноктите кратки за да ги избегнете тие страшни гребнатини. Карактеристиките на производот Помагаат да се направи кастрење на малите нокти побезбедно и полесно. /Dreambabysafeysafty Packing - Рециклирачки Производи За Рециклирање Tee-Zed, ДОО, Po Box 1662, Џејмстаун, NC, 27282, САД. www.сон - ● 2012 Маичка-Зед Производи, ДОО.

За стоката

Слична стока во категоријата