.

.

Маски Геко Моќ Нараквица Предучилишна Играчка, ПЈ Маски Костим За Носење

Маски Геко Моќ Нараквица Предучилишна Играчка, ПЈ Маски Костим За Носење

DEN 1.67

Износот
Това е достапна

ПЈ Маски Геко Моќ Нараквица Предучилишна Играчка, ПЈ Маски Костим За Носење Со Светла и Звуци За Деца на возраст од 3 И Повеќе години. Нема запирање На Маските ЗА ПЈ кога ги активираат нараквиците, а сега децата од предучилишна возраст можат да се вклучат во акцијата со Играчката На Рачната лента Геко Моќ! Супер ладно зелено светло и 14 различни звуци се активираат кога децата ќе го притиснат копчето за амајлија или кога ја движат раката додека носат нараквица. Децата од предучилишна возраст можат да се чувствуваат како суперхерои кога пресоздаваат еден од најнезаборавните моменти од хитот дизни Јуниор шоу. Нараквицата За Напојување Геко прави кул додаток на костимот Геко и одличен подарок за деца на возраст од 3 и повеќе години кои ги сакаат авантурите На херојот На Катбој, геко и Оулет. Хасбро и сите поврзани термини се трговски марки на хасбро. Вклучува нараквица. Возраст 3 и предупредување : Може Да се генерираат Мали делови. Не за деца под 3 години.Потребни се 3 LR44 батерии (вклучени). ● 2021 хасбро. Сите права се задржани. ПЈ МАСКИ И сите сродни трговски марки и ликови ТМ & ● 2021 Жаба Кутија и/или Забава Еден Велика британија Оод. Les Pyjamasques Од Romuald ● 2007 Gallimard Jeunesse. Hasbro TM & ● 2021 Hasbro. ВОЗБУДЛИВА ИГРАЧКА ЗА ОБЛЕКУВАЊЕ МАСКИ ЗА ПЈ : Децата од Предучилишна возраст ќе сакаат да пресоздаваат еден од најпознатите иконски моменти на шоуто ПЈ Макс со Нараквицата Геко Пауер. ПРЕКРАСНИ СВЕТЛА и ЗВУЦИ : нараквицата Геко е опремена со 14 различни звучни ефекти и ладни зелени светла за максимална забава за играње улоги. КОПЧЕ ЗА ПРИТИСКАЊЕ И АКТИВИРАЊЕ НА ДВИЖЕЊЕ : Децата на возраст од 3 и повеќе години можат да се чувствуваат како вистински херои кога ги активираат светлата и звуците со притискање на копчето за амајлија или едноставно со поместување на раката. СОВРШЕН ЗАВРШЕН ДОПИР ЗА КОСТИМ ГЕКО : нараквицата За Нараквица Геко му дава на КОСТИМОТ ПЈ Маски сериозно засилување на моќноста. СУПЕР ПОДАРОК ЗА ЉУБИТЕЛИТЕ НА ПЈ МАСКИ : Играчките Со Рачна Лента Pj power прават одличен подарок за деца од предучилишна возраст кои ги сакаат суперхеројските авантури На Катбој, Геко и Олет.

За стоката

Слична стока во категоријата