.

.

Тајни Богатства Женски И Женски Плус Повлечете Ги Панталоните За Спиење

Тајни Богатства Женски И Женски Плус Повлечете Ги Панталоните За Спиење

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Поминете совршено релаксирачки ден или ноќ во овие врвно меки панталони за спиење Од Тајни Богатства. Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 5?10?, Половината : 26?, Биста : 33?, Колковите : 36?. Моделот носи големина С. Среден пораст; Прибл. инсем : 30". Опуштено вклопување. Стил на повлекување. Два џебови во цвест. 95% Полиестер/5% Спандекс. Машина за перење. Произведено Во Камбоџа.

За стоката

Слична стока во категоријата