.

.

Шикаи Производи Сите Природни Рака И Тело Лосион Ѕвездено Овошје-фл оз

Шикаи Производи Сите Природни Рака И Тело Лосион Ѕвездено Овошје-фл оз

DEN 2.00

Износот
Това е достапна

Високата концентрација на чисти масла од алое вера, пченица и кајсија ја смирува чувствителната кожа. Шеа путерот обезбедува меко, свилено чувство и клинички докажано масло од бораж обезбедува влага и олеснување на сувата кожа. Богатите ботанички состојки ќе ја одржат кожата еластична, а младиот изглед и длабоката навлажнување ќе траат цел ден. Мирисаат прекрасно и ќе ви се допадне начинот на кој се чувствува вашата кожа - толку свиленкаста мека.Тропски, слатко и кисело.Големина : 8оз.- ШКУ : ЊУ11837 Шикаи Сите Природни Лосион За Раце и Тело, Ѕвездено Овошје, 8 fl Oz.

За стоката

Слична стока во категоријата