.

.

Кингстон Месинг АБТ1040-Крај Планината Правоаголни Туш Столб Со Куќиште, Четкани Никел

Кингстон Месинг АБТ1040-Крај Планината Правоаголни Туш Столб Со Куќиште, Четкани Никел

DEN 463.84

Износот
Това е достапна

Подобрете ја вашата прекрасна када и комбинација за туширање со овој инклузивен сет за туширање и кревач. Изработен од ликовна уметничка изработка, овој кревач за туширање е дизајниран да биде поврзан со самостојна или када за нозе. Изграден е од висококвалитетен месинг за да обезбеди сигурност и издржливост. Вклучува туш прстен, туш столб, таванот и ѕидот поддршка. Фабрикувани од цврст месинг. 36-3/8 инчен таванот поддршка. Димензии : (Л)57 инчи х (Ш)30-1/2 инчи. Вклучен хардвер за монтирање. Завршница отпорна на корозија. Дизајниран за долготрајна издржливост.

За стоката

Слична стока во категоријата