.

.

Наоми и Никол Лукс Обликување Со Назад Магија Хај-Половината Краток

Наоми и Никол Лукс Обликување Со Назад Магија Хај-Половината Краток

DEN 206.24

Износот
Това е достапна

Овој револуционерен краток краток до половината вклучува магија на грбот-нашата карактеристика што удобно го контурира половината користејќи флексибилни престои и силиконски финиш и спречува лизгање или лизгање на облеката назад. Изберете го овој стил за обликување на средината и колковите, како и спречување на врвот на мафините. Удобна Цврста Контрола. Прекрасен edge® еластичен силиконски држач на внатрешните отвори на задните нозе спречува возење и виткање. Назад magic® флексибилен останува во горниот дел на грбот на облеката за удобно да го елиминира горниот дел од мафините, да го контурира половината, да промовира подобро држење на телото и да го поддржува грбот. Обликува средината и го спречува врвот на мафини. Израмнува стомакот.

За стоката

Слична стока во категоријата