.

.

Пожарникарска спомен урна за кремирање на возрасни пепел-Qnty-Соодветно Место За Одмор За Вашиот Херојски Пожарникар Изгубен-Со Кадифена Торба

Пожарникарска спомен урна за кремирање на возрасни пепел-Qnty-Соодветно Место За Одмор За Вашиот Херојски Пожарникар Изгубен-Со

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Трупоинт Споменици Пожарникар Мала Спомен Урна За Човечка Пепел Топла И Грижлива Мала Спомен Споделување Урни - Со Торби И Кадифени Кеси ако неодамна сте ужалени, потребна ви е висококвалитетна урна за кремирање направена со љубов, за да можете да го почитувате споменот на скапоцениот починат. Оваа прекрасна мала урна за човечка пепел е рачно изработена и секоја уникатна за да им даде на вашите најблиски останува супериорен квалитет што го заслужуваат. Секој пат кога вие, вашите пријатели и семејството ќе ја видите нивната урна, ќе видите соодветна почит кон оној што го сакате и тие живееја и вие споделивте заедно. Оваа мала урна за спомен е изработена од цврст месинг, изгледа убаво и има големо значително чувство. Таа е наменета да сподели само мал дел од вашата сакана меѓу семејството и пријателите. Оваа урна за спомен е мала, висока 2,75 инчи и држи само мала количина остатоци. Има навојна сигурна завртка на капакот за да остане безбедна. Бидете целосно задоволни или испратете го назад.

За стоката

Слична стока во категоријата