.

.

Фурино Роси Испреплетени Ѕид Планината Пловечки Декоративни Полица, Во собата на 3, Еспресо

Фурино Роси Испреплетени Ѕид Планината Пловечки Декоративни Полица, Во собата на 3, Еспресо

DEN 367.84

Износот
Това е достапна

Креирај вашиот уникатен ѕид декор стил Furinno Роси Ѕид Монтирани Лебдечки Полици Дисплеј. Полицата е одлична за прикажување мали колекционерски предмети, рамки за слики, мали растенија И Лего. Доаѓа со повеќе опции за боја кои лесно се вклопуваат со која било боја и декорација на ѕидот. Оваа серија е изработена од композитно дрво Од ЈАГЛЕХИДРАТИ и произведена во Малезија. Нема непријатен мирис, издржлив и материјалот е стабилен. Едноставен став кон начинот на живот се рефлектира директно во дизајнот На Мебелот Фурино, создавајќи тренд на едноставно природа. Упатства за нега : избришете ја со чиста амортизирана крпа. Избегнувајте употреба на груби хемикалии. Сликите се за цели на илустрација. Сите декор предмети не се вклучени во оваа понуда. Димензии на производот : 29.9 (W) x 5.8 (D) x 21.7 (H) Инчи. Испреплетените геометриски полици за кутии додаваат дизајн на вашиот ѕид додека обезбедуваат простори за прикажување. Произведено од композитно дрво Од ЈАГЛЕНИ ХИДРАТИ со меламин ламинат со низок степен за да се обезбеди зголемена издржливост и подолг век на траење на производот. Карактеристики 2 кутии кои имаат до 5 килограми секоја. Повеќе опции за боја за лесно прилагодување. Лесно за составување. Инструкции за склопување и хардверски пакет вклучуваат.

За стоката

Слична стока во категоријата