.

.

Винсом Вуд Арчи Highономски Високо Биро Со Колиба, Орев Заврши

Винсом Вуд Арчи Highономски Високо Биро Со Колиба, Орев Заврши

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Винсом Вуд Арчи Highономско Високо Биро е елегантно парче кое потсетува на раноамериканска антика со современа карактеристика на врв за лизгање. Користете го како стоечко биро или повлечете ја столицата за удобно седење. И уживајте во дополнителниот продолжен простор додека ја читате поштата, пишувате белешки или работите на вашиот лаптоп компјутер. Практично во канцеларија, се разбира, или во кујната за консултација со вашиот лаптоп или рецепти, или како дополнителен работен простор. Класика која ќе ја подобри секоја просторија во вашиот дом. Предната експанзија лесно се лизга и е самоподдржана, создавајќи голем и рамен врв на бирото. Заострените нозе со задни и странични попречни шипки ја подобруваат стабилноста. Комплет разделувачи е вклучен за добро користење од двете страни. Бирото има колиба со централна фиока за пенкала, моливи и печати, како и две странични бунари за пишување додатоци. Изграден од цврсто цврсто дрво во богата дамка од орев што сигурно ќе ја комплиментира секоја просторија во куќата. Погодно спакувано и испорачано во 1 кутија, што го вклучува хардверот неопходен за склопување. Барањето за замена на дел може да се достави директно до производителот во рок од 60 дена од датумот на купување.

За стоката

Слична стока во категоријата