.

.

Ѕвезда Производи Црвени Влакна Уметност Плик, 10 во 15 во 2 во

Ѕвезда Производи Црвени Влакна Уметност Плик, 10 во 15 во 2 во

DEN 220.64

Износот
Това е достапна

Овој плик е погоден за носење уметнички дела, деловни графикони, училишни презентации и многу повеќе. Изработен од тешка, црвена лесонит со дарежлив размавта, пликот има шипки на страните што овозможуваат проширување до 2". Постигна уредно преклопување. Велкро-како затворање. Економичен.

За стоката

Слична стока во категоријата