.

.

Замена на склопот на вентилаторот за ладење ARBC компатибилен со 2005- Chevrolet Cobalt 2004- Сатурн јонски радијатор

Замена на склопот на вентилаторот за ладење ARBC компатибилен со 2005- Chevrolet Cobalt 2004- Сатурн јонски радијатор

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Специфично за производ Специфирање на типот : Директна замена Продадена Продадена : Продадена индивидуално тип : радијатор Fandesign : двојни фаноти : сечилото на вентилаторот, моторот и Shroud Replaces OE Број : 22718765 REPLACES PARTSLINCLES Број на линк : GM3115182 INTERCHANGE Дел Број : 621055,1580760,22718765 -Нагодишна гаранција за неограничено-килограм Од компонентите со највисок квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување-производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compatibal со следниве возила : Chevrolet Линијата го заменува бројот на ОЕ : 22718765. Заменува број на делови : GM3115182. Број на размена на дел : 621055.1580760,22718765, GM3115182. Изберете Изберете : 2006-2010 Chevrolet Cobalt SS 2005 Chevrolet Cobalt SS Superlarged 2004-2007 Saturn јон јонска црвена линија и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

За стоката

Слична стока во категоријата