.

.

Sunfinity 1.5g сончоглед

Sunfinity 1.5g сончоглед

DEN 669.44

Износот
Това е достапна

Сончогледот на сончање на сончање е познат по нивната постојано цветачка природа во текот на продолжената сезона, како и за нивната лесна грижа за навика, без мртво или градинарство, потребни се прекрасни големи сончогледи во самостојно наводнување Декоративно цвеќе тенџере, прават совршен додаток за вашиот трем, патио, палуба или Сончовите на отворите на масата на отворено се лесни за одгледување, сакаат топли температури и имаат исправена, брза стапка на раст. Sunfinity 1.5g сончоглед. Годишнини на цветање. Прекрасните големи сончогледи прават совршен додаток за вашиот трем, внатрешен двор, палуба или врвови на маса на отворено. Сончогледите се лесни за одгледување, сакаат топли температури и имаат исправена, брза стапка на раст.

За стоката

Слична стока во категоријата