.

.

Идна про фудбалска топка, црна, големина 4

Идна про фудбалска топка, црна, големина 4

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Подобрете ги вашите фудбалски вештини со ESPN Future Pro Soccer Ball, Големина 4. Со јасен дизајн на наставата, точно ќе знаете каде да ја погодите топката за посакуваниот удар. Практиката ја прави совршена, но ова ја олеснува практиката. Секоја топка е дизајнирана од професионални спортисти за утрешниот иден про. Future Pro Soccer топката ESPN, со големина 4 е црна со бели и црвени детали за да може полесно да го научите вашиот совршен удар. 2,5мм перформанси ПВЦ Надворешно покритие . Бутил мочен меур за долготрајна инфлација . Со јасен наставен дизајн, ќе знаете точно каде да ја погодите топката за посакуваниот удар . ESPN Future Pro Series е дизајнирана со наставни елементи. Големина 4. Тежина на топката 1 мл . боја : црна.

За стоката

Слична стока во категоријата