.

.

Едноставно Дејзи 60 80 Пердуп лента Флеј Флеј, зелено

Едноставно Дејзи 60 80 Пердуп лента Флеј Флеј, зелено

DEN 1039.84

Износот
Това е достапна

Побарајте го вашиот декор со нашата трендовски едноставно маргаритка 60 "x 80 " зелени пердуви ленти фрлаат ќебе од нашите цели, тикови и собирање колекција. Фрлете го ова ќебе над стол или кауч за да додадете стил на кој било простор за живеење! Ова и сите смели и освежувачки дизајни од нашите цели, тиква и колекција на собири сигурно ќе го подобрат секој простор во вашиот дом! Меко меко печатено руно фрлање. Затегнати од сите страни за да создадете чиста завршница. Печатење со една еднострана. Машина за перење. Доаѓа во 3 големини и повеќе бои.

За стоката

Слична стока во категоријата