.

.

На дизни Замрзната Кукла Ана Во Пижами, Играчка За Деца На Возраст Од 3+ Години, Конфети Внатре

На дизни Замрзната Кукла Ана Во Пижами, Играчка За Деца На Возраст Од 3+ Години, Конфети Внатре

DEN 239.84

Износот
Това е достапна

Во Замрзнатиот 2 На Дизни, непоколебливиот оптимизам и упорност На Ана се тестираат и таа мора да научи да стои силна дури и кога се чувствува невозможно. Децата можат да рекреираат сцени Од Замрзнатиот 2 На Дизни Со Оваа Кукла Ана, комплетирана со нејзината црвена обликувана коса во плетенки и обликувана зелена ноќна тоалета. Пред да го отворат пакетот, децата можат да го протресат за да видат есенски лисја конфети летаат околу Ана во кутијата! Соберете Ги Замрзнатите мали кукли И плејсети На Дизни (секоја продадена одделно) за да ги рекреирате познатите сцени со ликови што вашето дете ги знае и сака Како Елса, Кристоф и Олаф. Подарете Ја Оваа Кукла Ана како подарок За одмор или роденденски подарок за деца на возраст од 3 и повеќе години кои сакаат да замислат истражување на магичниот свет На Арендел и пошироко! Авторските права Дизнихасбро и сите поврзани услови се заштитни знаци на хасбро. АНА КУКЛА ВО ПИЖАМИ : Оваа Кукла Ана е инспирирана од нејзиниот анимиран лик во Филмот Замрзнати 2 На Дизни. Облека ИНСПИРИРАНА од ФИЛМОТ : прекрасната обликувана зелена облека На Ана играчка е стилизирана по нејзините пижами во филмот Замрзнат 2. КОНФЕТИ ВНАТРЕ : Протресете го пакетот за да видите есенски лисја конфети летаат околу Ана. ЗА ДЕЦА ОД 3 ГОДИНИ И ПОВЕЌЕ : Фановите на Замрзнатите филмови На Дизни ќе ја сакаат оваа мала Кукла Ана како подарок за роденден или празничен подарок. ЗАПОЧНЕТЕ КОЛЕКЦИЈА НА ЗАМРЗНАТИ ПРИЈАТЕЛИ : побарајте други мали кукли, Како Елса И Олаф (секоја се продава одделно. Предмет на достапност).

За стоката

Слична стока во категоријата