.

.

ВИКТОРИЈА К ДВЕ ТОНЕН Змија Печати со матични лакови мокасини

ВИКТОРИЈА К ДВЕ ТОНЕН Змија Печати со матични лакови мокасини

DEN 384.00

Износот
Това е достапна

Пар на женски лисја на Викторија К на мокасини со два тона змија со печатење со матената топка на ланецот низ предниот дел, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време во текот на денот или ноќна ноќ во градот. Елегантен пар станови на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Викторија К. Womenените Слиптон Мокасини. Класичен трим на златна тока. 100% гумен ѓон. Удобно стапало. Користете мека крпа за чистење.

За стоката

Слична стока во категоријата