.

.

Мини фустан на Madden NYS JUINOR

Мини фустан на Madden NYS JUINOR

DEN 288.00

Износот
Това е достапна

Совршен мини фустан пристигна од Маден Cујорк. Со класичен образец и затворач во форма на срце, можете да бидете слатки и трендовски. Пар со кожна јакна и борбени чизми, или тексас јакна и пумпи - можностите се бесконечни! Материјал : 97% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : вграден. Должина : мини. Затворање : Невидлив страничен патент. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Двоен плетен, печатење на сите, метална брава на затворачот. Minенски фустан Madden NYC.

За стоката

Слична стока во категоријата