.

.

Седум души машки тенок вклопување летаа Твил Па

Седум души машки тенок вклопување летаа Твил Па

DEN 319.52

Износот
Това е достапна

Секој знае дека првите впечатоци се важни, и ништо не вели дека првиот впечаток како овие седум души машки тенок се вклопуваат во панталони. Задебелени и незгодни, овие панталони не се за слабо срце. Ако овие панталони изгледаат како да поминале низ сето тоа, тоа е затоа што тие биле : процесот на создавање на уништениот ефект е комплексен и вклучува многу чекори за да се постигне овој изглед. Овие панталони исто така вклучуваат спандекс, што ви го олеснува ударот на задник без засрамувачка слика. Кик, но во стил денес со овие кул седум души машки тенок фит панталони. Седум души машки тенок фит флекс твил ПА.

За стоката

Слична стока во категоријата