.

.

Мешавината за вечера со црвени грав и ориз на Тони Чачере, Оз

Мешавината за вечера со црвени грав и ориз на Тони Чачере, Оз

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Додадете допир на традицијата на вашето секојдневно готвење со мешавината на црвените грав и оризот за ориз на Тони Чахер. Подгответе го во микробранова печка за да заштедите време во напорен ден. Послужете го со омилените јадења, како што се рецепти од пилешко, говедско и вегетаријанци. Чувајте многу од овие конзервирани црвени грав со ориз достапен за лесно планирање на оброкот. Мешавина од црвен грав и ориз на Тони Чахер : Автентично сушено црвено грав со ориз, 7-мл. Микробранова.

За стоката

Слична стока во категоријата