.

.

Саливанс Мат Црн Сет На Мали Керамички Шишиња Вазни 5H, 7.5H & 10H Црно

Саливанс Мат Црн Сет На Мали Керамички Шишиња Вазни 5H, 7.5H & 10H Црно

DEN 479.52

Износот
Това е достапна

Керамички мат црна вазна во собата со димензии 5", 7.5 "и 10" соодветно. Сите три модерни црни парчиња имаат 1" отвори совршени за омилено стебло или едноставно да стојат сами. Во текот на последните 55 години, Саливанс стана лидер во индустријата во украсите на домот. Нашиот бренд е вкоренет во традицијата додека инкорпорира модернизирани трендови за да го одржите вашиот дом во тек со безвременски стил. Овде Во Саливанс, ние се гордееме со создавање дизајни на производи фокусирани на квалитетот и вредноста, осигурувајќи дека нашите клиенти имаат пристап до убави производи по разумни ценовни поени. Украсете Го Вашиот Дом Со Личност-Покажете го вашиот стил со овој модерен мат црн керамички комплет вазни од 3 шишиња. Создадете простор во вашиот дом со елегантни, но елегантни и без напор убави парчиња декор за домот, совршени за сите сезони и празници. Повеќенаменски Декоративен Керамички Вештачки Цветни Вазни - (со димензии 3 "L x 3" W x 10 "H; 3" L x 3 "W 7.5" H; 3"L x 3"W x 5" H, ) овој модерен сет на вазни може да се користи на многу различни начини. Елегантниот мат дизајн е толку зачудувачки што можете да го користите самостојно за убаво парче изјава или да додадете вештачки цветови, стебла, букети и зеленило за поп боја. Совршен за вашата маса, полица во семејна соба, камин, трпезарија, бања или покриен двор. Долготраен Квалитет-Изработен од 100% керамика, овој комплет за мат црна вазна сигурно ќе ја постави сцената насекаде во вашиот дом. Овој издржлив, висококвалитетен, тренд траен сет за вазни ќе го одржува вашиот декор да изгледа свеж и ажуриран од година во година. Создадете Модерен Централен дел-овој декоративен комплет за мат црна керамичка вазна ќе се вклопи во изобилство стилови; симплистички модерен, индустриски, класичен шарм, елегантен во центарот на градот и елегантен, но поедноставен. Разновидноста на овој сет на вештачки цветни вазни го прави совршен за употреба за туширање за венчавки, невести и бебиња. Изнесете го ова за вашиот следен собир за момент, зачудувачки централен дел. Покажете Го Вашиот Стил Со Доверба-Украсувањето на вашиот дом ја оживува вашата личност. Овој неверојатен комплет за керамички вазни работи добро со вештачки цветови, за да го однесете вашиот декор на следното ниво и да ги воодушевите вашите гости. Мазната мат завршница е толку зачудувачка што можете дури и да ја поставите самостојно. Со својот " елегантен, безвременски изглед, овој комплет ќе изгледа убаво како и да одлучите да го користите.

За стоката

Слична стока во категоријата