.

.

Бохо Геометриски Дијаманти Кадифен Тепих Во Затворен Простор, Крем Црн, 8' 10'

Бохо Геометриски Дијаманти Кадифен Тепих Во Затворен Простор, Крем Црн, 8' 10'

DEN 3824.00

Износот
Това е достапна

Дајте му на вашиот простор пресврт во тренд со нашиот Килим За Внатрешна Површина Од Кадифен Бохо Геометриски Дијаманти Фифи Бохо. Повторувачката геометриска дијамантска шема се испреплетува за да создаде хипнотизирачки дизајн кој сигурно ќе стане фокусна точка во секој простор за живеење од расадникот до дневната соба. Возвишениот куп на конструкцијата во стилот на бушава се чувствува неверојатно под нозете благодарение на удобноста на мијалникот со дебелина од 1,18 инчи. Премногу кадифен килим сигурно ќе ги одржува сите во вашиот дом удобни пријатни додека сте задоволство на нозе. Со низа неутрални опции за боја за избор, овој тепих погоден за семејството е токму она што ви треба за да и дадете на секоја просторија моментално освежување. Изберете од асортиман на правоаголни големини. Стилот на тепих во областа е Модерен, Преоден, Рустикален или Боемски . Совршен за области со голем сообраќај како дневни соби, спални соби или подруми . Мека бушава текстура се одликува со дебелина на килим од 1,18 инчи . Сертификација : овој производ ги исполнува потребните критериуми за да биде сертифициран ОЕКО-ТЕКС. Ткаенините и текстилот што ги исполнуваат стандардите ОЕКО-ТЕКС се ослободени од штетни хемикалии и супстанции. Грижа : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Тепих рампа препорачува (се продава одделно) за да се спречи лизгање. Не влечете лабави краеви, наместо тоа исечете со ножици. Периодично ротирајте за да го изедначите абењето. Тепихот е антистатички и е ослободен од отпорни на пожар.

За стоката

Слична стока во категоријата