.

.

Фенко Стилови Модерен Дизајн На Пес Секојдневен Чаршав 56 В 88 Л - Жолта Памучна Мешавина Ресни Покривка За Маса За Трпезарија, Банкети, Празници, Специјални Настани и

Фенко Стилови Модерен Дизајн На Пес Секојдневен Чаршав 56 В 88 Л - Жолта Памучна Мешавина Ресни Покривка За Маса За Трпезарија,

DEN 1.67

Износот
Това е достапна

ВРВЕН КВАЛИТЕТ - ние ја изработуваме нашата постелнина од супериорен квалитет со конструкција од памук и полиестер, мека ткаенина што дише за трајна употреба и лесна за чистење, лесно може да се спротивстави на барањата за време на оброкот. СОВРШЕН ЧАРШАВ за ЈАДЕЊЕ – со ширина од 56 инчи и должина од 80 инчи, овој правоаголен чаршав додава стилски акцент на вашиот простор за јадење. Класичната шема на заби и пастелни тонови создаваат совршена позадина за секоја декорација на масата. Без разлика дали сте домаќини на стилски соире или уживате во тивок оброк дома, чаршавот за заби ветува дека ќе ја подобриesетиката на вашата трпеза додека ќе го покаже вашиот беспрекорен вкус.

За стоката

Слична стока во категоријата