.

.

Усмикси Женски Спортски Панталони Џогер Панталони За Жени Плус Големина Обични Цврсти Панталони Со Врвки Со Висок Струк Зимски Удобни Меки Панталони Со Долги Нозе

Усмикси Женски Спортски Панталони Џогер Панталони За Жени Плус Големина Обични Цврсти Панталони Со Врвки Со Висок Струк Зимски

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

облека за царинење, под панталони од 5 долари, Кликнете На Еве Измешани Женски Панталони За Џогирање За Жени Плус Големина Обични Цврсти Панталони За Потење Со Врвки Со Висок Струк Зимски Удобни Панталони Со Долги Нозе Со Меко Руно Со Дозвола За Заштеда на Пад на Џеб. Сезона : Fall, Зима,Лето, Пролет. Пол : Жени,Дами,Девојки,Дама,Женски. Материјал : 65% Полиестер, 35% Памук. Стил : Секојдневен,Трендовски,Слободно Време,Мода. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Дневно, Училиште, Одмор, Улица, Пикник,Плажа, Јога. Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). Содржина На Пакетот : . 1 х Панталони (други Додатоци не се вклучени)Големина На Табелата. : Среден Струк : 66-72см/25,98-28,35" колк : 96см/37,80" Должина : 100см/39,37" ® Удобен Материјал " Овие трендовски панталони се изработени од 65% Вискоза, 30% Памук плус 5% Спандекс,тој е многу мек,удобен, растеглив и лесен.Обичните панталони ќе течат кога одите и ќе се чувствувате меки против вашата кожа. €Натпревар●Висок струк со набразден, еластичен појас на грбот. Изгледа елегантно и стилски, се протега блиску до телото, не носи премногу цврсто и е погоден за повеќето people.In услови за колокација, без разлика дали станува збор за секојдневна или свечена облека, нема да изгледа нагло, а може да донесе и поинаков стил на вашиот фустан. Може да се каже дека е навистина разноврсна ставка. ①Прилика е Добра За излегување,одмор,одмор,забава,клуб,секојдневен живот,канцеларија,дом,работа, плажа, патување,ноќта на вештерките, божиќ и winter зима во затворени простории и на отворено activities.It есенцијална облека за гардероба Во Fall, Зима и Пролет. ●Инструкции За перење + Ставка што треба рачно да се мие (внатре кон надвор) во ладна вода и суво рамно.Ако имате какви било прашања во врска со облеката, слободно контактирајте не.Ние ќе го обезбедиме најдоброто решение за вас во рок од 24 часа. ●Забелешка : нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура,што значи дека би била помала од нормалните големини НА САД, препорачуваме 1-2 големина нагоре.

За стоката

Слична стока во категоријата