.

.

Патување Колекција Жени Ајлија Јасна Блок Пета Мека Веганска Кожа Лизга На Сандали

Патување Колекција Жени Ајлија Јасна Блок Пета Мека Веганска Кожа Лизга На Сандали

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Нашите сандали Со блок потпетици Ајлија Од Колекцијата Патување ќе ве натераат да ја занишате ноќта со вашите пријатели во целиот стил за кој би можеле да сонувате. Со нивната мека луксузна веганска кожа, обложена влошка, извртен дизајн со една лента и отворен квадратен прст, овој стил е лесен колку што е стилски. Оваа силуета со лизгање ги прави ветре за фрлање. Висина на петицата : 3-инчен. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Еден Бенд. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 3-инчен. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Еден Бенд. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 3-инчен. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Еден Бенд. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

За стоката

Слична стока во категоријата