.

.

Личен Домашен Диспензер За Пиво Склопување Пластична Славина Само-сварено Кујнско Црево САМ БАР Домашен Декор Размахване Сет

Личен Домашен Диспензер За Пиво Склопување Пластична Славина Само-сварено Кујнско Црево САМ БАР Домашен Декор Размахване Сет

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Карактеристики. 1. Без стврднување, без пожолтување, без дехидрација по употреба; рачно стискајте ја славината за пикник со заострен влез. 2. Нема истекување, нема опструкција. 3. Погоден за забави, банкети или скари. 4. Анти - ' рѓа и издржлив. Лесно се вади, чисти и хигиенски. . Спецификации : . Име На Производот : Пиво Размахване . Количина : 1 Компјутер. Вклучен Пакет : . 1х Пиво Размахване Без стврднување, без пожолтување, без дехидрација по употреба; рачно стискајте ја славината за пикник со заострен влез. Нема истекување, нема опструкција. Погоден за забави, банкети или скари. Анти - ' рѓа И издржлив Лесен За вадење, чист и хигиенски.

За стоката

Слична стока во категоријата