.

.

Мажите И Одговара На Две Машки Краток Ракав Повик Кошула И Шорцеви Поставува Денот На Независноста Две Летни Тимови Патент Тренерка Во Собата

Мажите И Одговара На Две Машки Краток Ракав Повик Кошула И Шорцеви Поставува Денот На Независноста Две Летни Тимови Патент Тренерка

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Повлечете го затворањето. Рачни Панталони Јакна Сет Мажи Мажи Одговараат На Тенок Фитсајз табела : . Големина : М Биста : 102см/40.16" Половината : 74см/29.13" : 106см/41.73" Рамо : 43см/16.93" Должина : 74см/29.13" Должина На Дното : 50см/19.69"Големина : Л Биста : 112см/44.09" Половината : 78см/30.71" : 110см/43.31" рамо : 46см/18.11" должина : 76см/29.92" должина на дното : 51см/20.08"големина : xl биста : 122см/48.03" Половината : 82см/32.28" : 114см/44.88" рамо : 49см/19.29" должина : 78см/30.71" должина на дното : 52см/20.47"големина : ххл биста : 132см/51.97" половината : 86см/33.86" : 118см/46.46" рамо : 52см/20.47" должина : 80см/31.50" должина на дното : 53см/20.87"големина : хххл биста : 142см/55.91" половината : 90см/35.43" : 122см/48.03" рамо : 55см/21.65" должина : 82см/32.28" должина на дното : 54см/21.26"големина : ххххл Биста : 152см/59.84" половината : 94см/37.01" : 126см/49.61" рамо : 58см/22.83" должина : 84см/33.07" должина на дното : 55см/21.65" стил оваа патент по-Ло кошула и шорцеви поставени со пар Скроени Капи, мокасини и завршете со очила за сонце за паметно-ретро атмосфера. За Дома, Спиење, Секојдневно Секојдневно, Спорт, Теретана, Трчање, Јога, Забава, Вежбање, Фитнес, Тренинг Или Патување Во Секоја Сезона Од Зима До Пролет. Мажи Редовни Костуми Машки Костуми. Нашиот Секојдневен Комплет За Кошули Со Патент По-ло Е Завршен со Деколте Со Патент, Сечење На Мускулите И Ја Надополнува Вашата Фигура, Додека Краткиот Е Прикажан со Џебови и Еластична Врвка За Влечење, Па Затоа Ви Е Погодно Да Ја Прилагодите Големината на Половината и Да Чувате Ситници. Одговараат 42р Топло Тело Одговараат Мажи. Оваа Кошула И Шорцеви Со Кратки ракави Се Изработени од Издржлива и Мека Ткаенина што не Е Лесно Да Ве Чеша, Но Го Става Вашето Тело Во Тотално Опуштен Статус и Костум за Мажи Смокинг Костум. Полиестер Име Костуми За Мажи Тенок Костум Јакна За Мажи.

За стоката

Слична стока во категоријата