.

.

Алатер Шејкер Куќа Библиотека

Алатер Шејкер Куќа Библиотека

DEN 3945.92

Износот
Това е достапна

Куќичката За Книги Алатер Шејкер Е практично решение за доведување организација во мали области. Има две фиксни полици и е специјално дизајниран да се координира Со Викендичката Алатер Шејкер и високата библиотека. Ставете ја детската соба, мала канцеларија или која било друга просторија за која е потребна мала организација. Библиотеката за детска соба е достапна во црно, чоколадо, слонова коска и песок. Изработен е со избрани дрвени предмети и композитно дрво. Алатер Шејкер Куќа Библиотека : Две фиксни полици координираат Со Шејкер куќа биро и високи библиотека. Лесно се собира дрвена библиотека. Изберете дрвени предмети и композитно дрво. Бои : црна, чоколада, слонова коска и песок.

За стоката

Слична стока во категоријата