.

.

Брантли Софа Маса Во Даб И Песочна Црна Завршница ЛВ00753

Брантли Софа Маса Во Даб И Песочна Црна Завршница ЛВ00753

DEN 4144.00

Износот
Това е достапна

Некои слики на производи може да покажат повеќе производи, но САМИОТ SKU го содржи само она што е споменато во насловот на производот.Обично ШКУ содржи само еден производ. Ако се сомневате, ве молиме контактирајте ја услугата за клиенти на продавницата за да потврдите.Поради брзиот промет на залихите на производи, ве молиме консултирајте се со услугата за клиенти во продавницата за да го потврдите залихите за големи набавки. Ви благодариме за вашиот интерес ВО АКМЕ.Земја : Кинескивклучуваат : Троседна Маса *1 боја : Даб И Песочна Црна Завршница Големина На Каталогот : : 47"L x 16"W x 30"Потребно Е Собрание? : Да стил : Индустриска Романса : Детали За Производот ••Структура На КД * Вклучена Е Полица Од 1 Ниво(Калено Стакло)•Горна Дебелина : 28 мм материјали (Веб-Страница) : Метал, Композитно Дрво, Фурнир, Калено Стаклокомпозитно Дрво : Да Складирање? : НЕ/Детали? # (Лист??? ) Ако Да, Колку?) / НЕ• : 1 Ниво Полици За Складирање И Димензии На Клиренс Фиока/Полици/Димензии На Клиренс/Рец. Тв Големина Seatlf Dith • : Димензија На Полицата : 46"L x 22"W x 22"HFloor Клиренс : 6"NW CTN (LBS) : 46 проценет Капацитет На Тежина (Lbs) : САМО ЗА СТАНБЕНА УПОТРЕБА : Топ : 50 Lbs Shelf : 25 Lbs Overall : 75 Lbs UPC : 0840412311338 Кујкуи Брантли Софа Маса Во Даб & Песочна Црна Завршница Lv00753.

За стоката

Слична стока во категоријата