.

.

Аркрајт Уметност Област Килим, Шема На Решетки

Аркрајт Уметност Област Килим, Шема На Решетки

DEN 3.00

Износот
Това е достапна

Аркрајт Уметност Област Килим, 20 х 34 во., Дизајн На Решетки. Уметничките Акцентни Килими се нашиот најмек и најлуксузен килим од микрофибер. Тие се извонредно меки, убави, издржливи и имаат поддршка од латекс што не се лизга. Изработени со 100% микро-полиестерска конструкција за цврстина и издржливост, овие теписи користат природни материјали и се ослободени од штетни хемикалии и синтетички материјали, што ги прави безбедни за вас и вашето семејство. Уметничка Област Килим. 20 х 34 инчи. Шема На Решетки. Поддршка Отпорна На Лизгање. Микрофибер Материјал. Машина За Перење. Издржлив.

За стоката

Слична стока во категоријата